Kvalita a pohodlie

Komfort vidieckeho bývania v blízkosti mesta

Vyhotovenie v modernom štandarde

Popis stavby:
Zástavba troch nízkoenergetických rodinných štvorizbových dvojdomov.

Nosné konštrukcie:
Zakladanie RD je na základových pásoch. Všetky zvislé steny sú z pálenej tehly. Obvodové steny sú hrubé 300 mm, použitý materiál - kvalitná tehla Porotherm . Vnútorné priečky majú hrúbku 115 mm - nenosné a 250 mm nosné steny. Medzi jednotlivými rodinnými domami je skladba stien v zložení tehla Porotherm 300 mm -  dilatácia tvorená polystyrénom EPS 100 S hrúbky 50 mm -  tehla Porotherm 300 mm.  

Tepelné izolácie:
Tepelná izolácia obvodových stien je tvorená expandovaným polystyrénom EPS 100 S hr. 150 mm. Základová doska je zaizolovaná penetračným náterom plus sika igazol 101. a polystyrénom XPS 80 mm, základové pásy polystyrénom XPS 80 mm. Strop je zaizolovaný dvakrát minerálnou vlnou s hrúbkou 200 mm Ursa 39.

Ostatné konštrukcie: Vonkajšia fasádna silikónová omietka. Betónová strešná krytina Terran čierna.

Výplne otvorov:
RD sú osadené plastovými oknami s izolačným trojsklom z interiéru biele, z exteriéru vo farbe grafit . Vstupné dvere sú plné s čiastočným presklením s bezpečnostným sklom, z interiéru biele, v exteriéri vo farbe grafit.  Sú osadené vnútorné a vonkajšie parapety.

Podlahové kúrenie:
V celom dome je podlahové teplovodné vykurovanie, doplnené v kúpeľniach rebríkovými radiátormi. 

Elektrická inštalácia, zabezpečovacie zariadenie, internet:
RD sú osadené kompletne elektrickou inštaláciou po vypínače a zásuvky mimo svietidiel. Internetový, satelitný a bezpečnostný rozvod je v každej miestnosti. V RD je predpríprava na alarm. 

Zdravotechnika:
Sú prevedené všetky vnútorné rozvody vody, osadené geberity, realizovaná montáž baterií, toaliet, vane, sprchovacieho kúta a kuchynskej linky.

Exteriér:
Exteriér je pripravený ako na vizuáli mimo záhradného nábytku a výsadby drevín, s upraveným pôdnym povrchom. Terasy sú pokryté mrazuvzdornou dlažbou. Prístupový chodník a okapový chodník sú zo zámkovej dlažby. Parkovacie státie zo zámkovej dlažby.

Prípojky, kolaudácia, prístup: 
Každý dom je pripojený na studňu, septik a verejnú elektrickú sieť. Je vybudovaná prístupová cesta. Popri prístupovej ceste je zrealizované oplotenie a tak je zabezpečené oddelenie celého areálu od ostatných susedov. Rodinné domy a prístupová cesta sú skolaudované.

Štandard:
Rodinné domy budú vyhotovené do štandardného vyhotovenia ktoré obsahuje: obklady a dlažby podľa výberu zo vzorkovníka, laminátové parkety podľa výberu zo vzorkovníka, interiérové dvere s oblôžkovými zárubňami- výber farebných možností, sanita a batérie kúpeľňa a WC.  

Dokončenie rodinného domu na kľúč

V prípade záujmu o dokončenie rodinného domu na kľúč developer pripraví individuálnu cenovú ponuku, na základe preferencíí klienta,  podľa požadovaného vybavenia rodinného domu.